Összesen 78 versenyző
Család és személynév* Klub/Helység * Categorie Nevezési díj Táv *
Domokos Anikó Izabella CSS LUDUȘ 10-12 ani 1500 m fete Befizetésre vár Copii
Albert Blanka Css Luduș 10-12 ani 1500 m fete Neplătit Copii
Ambrus Anna MeduRun Ocna de jos , harghita 13-15 ani 2200 m fete Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Bartis Adèle Gyergyószárhegy Neplătit 10-12 ani 1500m
Bartis Dániel Gyergyószárhegy Neplătit 7-9 ani 1000m
Cocsis Brigitta Css Ludus 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Crisan Cazimir Targu Mures 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Crisan Chilian Targu Mures 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Csehi Örs- Medurun Egyesulet Ocna de jos , harghita 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Csibi Tamás Ditró 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Csiszér Fruzsina Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Daczo Biborka Szentegyháza 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Daczó Gyopárka Szentegyháza 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Domokos Anikó Izabella CSS LUDUȘ 10-12 ani 1500 m fete Befizetésre vár Copii
Fota Ellya Cluj-Napoca 7-9 ani 1000 m fete Platit Copii
Fota Inigo Cluj-Napoca 7-9 ani 1000 m băieți Platit Copii
Frunza Raymond Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Fülöp Boglárka Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Fülöp Szilárd Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Gál Gergő Tekerőpatak 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Grigore Simon Dániel Gyergyószárhegy 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Herczeg András-Márk CSS Ludus 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Horváth Richárd MeduRun Ocna de jos , harghita 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Jónás Ajsa Tekeropatak 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Jónás Magor Tekeropatak 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Juhos Benjámin Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Karda Kriszta Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Kis Balazs Css Ludus 10-12 ani 1500 băieți Neplătit Copii
Kis Hanna Ludus 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Kiss Mátyás Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Kiss Péter Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Kiss Virág Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Kiss Vivien CSS Ludus Atletism 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Kovacs Anna Szofia CSS Ludus 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Kovács Edina- Medurun Egyesulet Ocna de jos , harghita 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Laczkó-Szentmiklósi Balázs Gyergyószárhegy 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Laczkó-Szentmiklósi Mátyás Gyergyószárhegy 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Lupu Ema Targu Mures 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Magyari Vass Franciska Gyergyószentmiklós 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Major Anita Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 13-15 ani 2200 m fete Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Major Pamela Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Matyasi Eszter Marosvasarhely 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Matyasi Illes Mhely 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Mihai Pătrașcu Târgu Mureș 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Mihály Rózsa Szentegyhaza Running Club 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Mihály Ábel Szentegyháza 7-9 ani 1000 m băieți Befizetésre vár Copii
Mihály Gergő Szentegyhaza Running Club 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Mihály Kriszta Szentegyhaza Running Club 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Mihály Léna Szentegyháza 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Nagy Artúr Tamás ODORHEIU SECUIESC 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Nagy Bella Aliz Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Nagy Csaba Zoltán - Medurun Ocna de jos , harghita 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Nagy Dávid Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Nagy Kiara Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Nagy Kitti Nikolett Nyárádszeredai Sportklub/Nyárádszereda 13-15 ani 2200 m fete Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Nagy Szilvia MeduRun Ocna de jos , harghita 13-15 ani 2200 m fete Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Opris Zsuzsa CSS Ludus 13-15 ani 2200 m fete Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Paladie Cezar Bacau 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Paladie Denis Bacau 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Páll Csaba Tekerőpatak 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Parajdi Adrienn CSS Ludus Atletism 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
ROMFELD Villő Gyergyószentmiklós ISK 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Salagean Sara-Meda Țărăncuță din Bistrița-Bârgăului 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Salagean Stefan Țibleș-Călimani/ Bistrița-Bârgăului 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Salagean Ștefania Una de pe Valea Bârgăului 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Sâvu Iris Andreea Tekeropatak 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Suciu Filip Cluj Napoca 4-6 ani 500 m băieți Neplătit 4-6 ani 500m
Suciu Tudor Cluj Napoca 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Szántó Dániel CSS LUDUS 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Szántó János CSS LUDUS 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Szász Bence Nyárádszeredai Sportklub / Nyárádszereda 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Szép Jázmin CSS Ludus 10-12 ani 1500 m fete Neplătit 10-12 ani 1500m
Szép Máté CSS Ludus 7-9 ani 1000 m băieți Neplătit 7-9 ani 1000m
Szilagyi-Szatmari Agnes Gyergyo 4-6 ani 500 m fete Neplătit 4-6 ani 500m
Szilagyi-Szatmari Agnes Gyergyo 7-9 ani 1000 m fete Neplătit 7-9 ani 1000m
Tomoroga Robert Gabriel Ungaria - România together!/ Mureșenii-Bârgăului 13-15 ani 2200 m băieți Neplătit 13 - 15 ani 2200m
Virginás István Zalán - Medurun Egyesulet Ocna de jos , harghita 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m
Zsombori Tamás Szabolcs MeduRun Ocna de jos , harghita 10-12 ani 1500 băieți Neplătit 10-12 ani 1500m